Партнери програми

Компанія Intel

  • Компанія Intel – найбільший в світі виробник мікропроцесорів та один з провідних виробників обладнання для персональних комп'ютерів, мережевих та телекоммунікаційних продуктів. Усі підрозділи компанії працюють згідно зі стратегією націленою на розробку технологічних платформ на базі компонентів Intel.

    Intel Software Solutions Group (SSG) – один з основних підрозділів Intel, який пропонує розробникам програмного забезпечення інформацію та інструменти для оптимізації програм для новітніх технології Intel. Щільна співпраця з технологічними та платформеними групами протягом  більше ніж 10 років забезпечує технологічне лідерство в галузях оптимізації під багатоядерні  платформи та забезпечення більшої цінності ПЗ для користувачів.

    За детальною інформацією про програми Intel для підтримки розробників програмного забезпечення Intel Software Partner Program та Intel Software Network відвідайте сайт www .intel.ru/ software. З додатковою інформацію про корпорацію можна ознайомитися на сайті Intel в мережі World Wide Web за адресою: http://www.intel.com/, а також на україномовному Web-сервері Intel http://www.intel.ua/ або на російськомовному http://www.intel.ru/.

    www.intel.ua

    Поділитися: