Партнери програми

РМЦ "АЙОРН"

 • IEARN (International Education and Resource Network) або АЙОРН - це міжнародна освітня та ресурсна мережа та одна з найбільших у світі неприбуткових освітніх організацій, в якій вчителі та учні більше 100 країн світу, починаючи із 1988 року, співпрацюють в телекомунікаційних проектах. Це проекти, які дозволяють учням:

  • відчути себе громадянами світу і разом будувати своє майбутнє;
  • оволодіти навичками дослідницької роботи;
  • розвивати навички мислення високого рівня;
  • ефективно використовувати новітні інформаційні технології навчання;
  • розвивати навички співробітництва та комунікативні навички;
  • спілкуватися з людьми різних культур, віросповідань, рас, національностей.

  В Україні в 1998 році створена та працює національна мережа з розвитку і застосування телекомунікацій в освіті, яка на початку була підтримана Міжнародним фондом "ВІДРОДЖЕННЯ”. У 2002 році була створена громадська освітня організація Ресурсно-методичний центр «АЙОРН», який є членом Міжнародної іEARN Асамблеї. Українські вчителі з усіх регіонів країни створюють телекомунікаційні проекти з біології, географії, фізики, інформатики, англійської мови, математики, літератури, української мови, образотворчого мистецтва, історії, екології та інших навчальних предметів.

  Більшість шкіл програми є Пілотними школами Інституту інформаційних технологій та засобів навчання АПН України. Дізнайтесь більше про проекти іEARN в Україні. Роботи наших українських учнів також ви можете побачити і в міжнародних проектах, де наші учні та вчителі діляться своїми думками та розповідають про нашу країну іншим учасникам. Учителі та учні, учасники мережі шкіл iEARN-Україна, співпрацюють в національних Інтернет-проектах. Програма координується Ресурсно-методичним центром "АЙОРН".

  Поділитися: