Партнери програми

www.VlasnaSprava.info

 • Веб-ресурс пропонує своїм користувачам:
  • практичні матеріали й рекомендації, які допоможуть успішно почати й ефективно розвивати власний бізнес
  • відповіді професіоналів на найактуальніші питання, що хвилюють підприємців
  • календар тренінгів і семінарів, виставок і ярмарок, податкової й статистичної звітності, державних і професійних свят
  • оптимальні рішення по використанню інформаційних і Інтернет-технологій для всіх категорій користувачів
  • інформація про те, де знайти засоби для фінансування власного бізнесу
  • можливості ефективного просування продукції й послуг і розвитку ділового партнерства.

  Починаючому підприємцеві www.VlasnaSprava.info допоможе оцінити свою ідею, написати бізнес-план, вибрати оптимальну форму ведення підприємницької діяльності, ознайомитися з усіма існуючими в Україні дозволами й узгодженнями, поспілкуватися з більш досвідченими колегами. У розділах "Магазин Готового Бізнесу" та "Франчайзинг" Ви знайдете базу пропозицій про покупку й продаж бізнесів і франшиз, аналітичні матеріали про ринок готового бізнесу, методах оцінки бізнесу, особливостях проведення угод і багато чого іншого.

  Власникам і менеджерам працюючого бізнесу цікавими будуть інформаційні матеріали й різні каталоги, які присвячені питанням фінансування бізнесу, постійно оновлювана інформація про бізнес-навчання, моніторинг законодавства, інтерактивний довідник підприємця "Бізнес від А до Я" і багато чого іншого. Хотілося б підкреслити унікальну можливість поставити актуальне запитання прямо зі сторінок нашого сайту представникам влади, відомим суспільним діячам і видатним представникам бізнесу.

  Представникам органів державної влади портал дає унікальну можливість інтерактивного й постійного діалогу з підприємцями. Портал www.VlasnaSprava.info дозволяє їм оперативно інформувати громадськість про результати своєї діяльності, про зміни в регуляторній політиці того чи іншого відомства. І, що не менш важливо, - отримувати відгук і відчувати реакцію підприємців. Найбільш важливими інструментами в цьому змісті є розділи:

  "Інтернет-конференція",
  "Актуальне інтерв’ю",
  "Новини",
  "Календар підприємця"

  і числені публікації порталу.

  Засобам масової інформації www.VlasnaSprava.info пропонує постійно оновлювану актуальну інформацію з миру українського підприємництва, можливість оперативно знайомити широку громадськість із анонсами власних публікацій. Крім цього, ми з радістю запрошуємо журналістів до участі в нашому проекті інтерактивних інтерв'ю й конференцій, під час яких у них є можливість задавати питання високопоставленим представникам органів державної влади, народним депутатам, представникам бізнес-еліти й громадських організацій.

  Тренінговим компаніям надається унікальна можливість анонсувати свої тренінги, семінари й інші заходи у популярному серед наших користувачів "Календарі тренінгів та семінарів" і на сторінках розділу "Бізнес-навчання".

  Всі, кому небайдужа доля підприємництва в Україні, також знайдуть на порталі www.VlasnaSprava.info безліч необхідної інформації й інструментів.

  Поділитися: