Новини програми

Всесвітній фонд природи (WWF) запрошує навчальні заклади приєднатися 28 березня до кампанії Година Землі 2015

 • 05.03.2015
  У 2014 році Година Землі* перетворилася у найбільший у світі природоохоронний рух – приєдналися більше 7000 міст у 162 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Гонк-Конг, Ріо-де-Жанейро, Париж та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 55 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів та інші.

  Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем  і досягнення гармонії з природою. Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF).  

  Всесвітній фонд природи (WWF) запрошує школи України приєднатися до акції, яка обіцяє бути найбільш глобальною подією, що була будь-коли організована. Зокрема, хотіли
  би просити:

  -  надати офіційну підтримку Години Землі у вигляді офіційного листа, або шляхом реєстрації навчального закладу на сайті кампанії wwf.panda.org/eh15;

  -  активно брати участь у Годині Землі, наприклад, через вимкнення зовнішнього освітлення школи та приладів, що не є суттєво важливими, 28 березня о 20:30 під час Години Землі;

  -  активно пропагувати Годину Землі, своїм власним прикладом та через комунікаційні канали Вашої школи (розмістити інформацію в шкільній газеті, на сайті школи (банер та інші матеріали Години Землі можна завантажити на сайті wwf.panda.org/eh15) та інше);

  -  розповсюджувати інформацію про зміну клімату та інші екологічні проблеми, «зелений» спосіб життя, проводити позакласні заходи природоохоронної спрямованості. Більше інформації по цій темі Ви можете отримати на сайті WWF в Україні wwf.panda.org/ukraine.
  Всесвітній фонд природи (WWF) підготували методичні посібники, присвячені темі «Зміна клімату», для учнів 8-12 та 12-15 років, у разі Вашої зацікавленості можемо надіслати електронні версії цих документів. Також ми друкуємо плакати Години Землі, плакати з «зеленими» порадами для дітей та флаєри Години Землі. Якщо Вам потрібні будь-які з цих матеріалів, напишіть нам, ми можемо відправити їх поштою.

  На карті www.ecomap.org позначити екологічні проблеми Вашого регіону. За допомогою цього ресурсу також можна долучитися до вирішення інших питань, або просто проголосувати за важливу на Вашу думку проблему.

  Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.
   
  У разі виникнення питань щодо події, звертайтеся до Олени Тарасової 093 382 9193

  *
  Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.
  Поділитися: