Новини програми

ОСТАННІЙ ШАНС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ!!!

 • 29.04.2013
  Нагадуємо, що до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнку «Емблема програми Intel «Шлях до успіху» запрошуються учні, які навчаються або навчалися за Програмою Intel «Шлях до успіху»

  Для цього до 24:00 години 1 травня 2013 р. необхідно:

  1. Створити у текстовому редакторі Microsoft Word і надати у форматі .DOC або .DOCX (можна з використанням елементів Microsoft ClipArt) зображення емблеми, що:

  • виконане у графічному стилі, без складних численних деталей, переходів та градієнтів, бути зрозумілою також і у чорно-білому варіанті
  • містить напис Intel «Шлях до успіху». Шрифт без надтонких ліній і дрібних елементів   
  • має білий фон
  • відображає суть Програми, її складові, принципи
  • естетично гармонійна, не викликає неприємних асоціацій, легко запам'ятовується
  • є універсальною і буде однаково гарно виглядати як у кольоровому, так і в чорно-білому варіанті, у різних умовах та на різних носіях. Детальніше про вимоги у Додатку 2

  2. Заповнити Заявку
  3. Надіслати листа електронною поштою на адресу konkurs@uspih.iteach.com.ua з поміткою в темі листа «Емблема» та двома файлами, прикріпленими у додатку - Заявкою та Емблемою до 1 травня 2013 р.


  Як визначається переможець?
  Подані на Конкурс роботи будуть розміщені на сайті Програми та відкриті для голосування. У відкритому голосуванні візьмуть участь усі залучені до Програми групи (учні разом з фасилітатором). За результатами голосування буде визначена одна найкраща робота, яку за погодженням з Дирекцією освітніх програм Intel буде затверджено як офіційну емблему Програми в Україні. Заявка, подана після терміну подання робіт, не розглядається.

  Переможець отримає офіційний диплом, найкращі роботи будуть відзначені дипломати лауреатів, учасники отримають свідоцтва учасників.

  Детальна інформація у Положенні про конкурс.

  Поділитися: