Новини програми

Передноворічна зустріч спеціалістів програми "Шлях до успіху"

 • 04.01.2013
  Під час заходу координатор програми Ніна Дементієвська разом з учасниками підвели підсумки минулогот року і, врахувавши проблеми і пропозиції, спланували роботу на друге півріччя 2012-2013 навчального року.
  Координатор спеціалістів з моніторингу Алла Забарна проаналізувала результати та уроки з моніторингу минулого навчального року, обговорила нові способи проведення моніторингу.

  Учасники заходу поділилися не тільки своїми здобутками й успіхами у своїй області, а й обговорили проблеми, які заважають працювати в програмі.
  Асистент координатора програми Наталя Гозак ознайомила з основними змінами в конкурсах  цього навчального року та обговорила питання їх популяризації і участі в ній як фасилітаторів, так і спеціалістів програми.

  По закінченні заходу спеціалістами програми були розроблені поради для плідної співпраці регіональних координаторів та спеціалістів з моніторингу.
  Крім того, учасники мали можливість прийняти участь у діловій і  розважальній програмі «Новорічна зустріч» та насолодитися дружньою атмосферою.

  Фотографії можна перезлянути за посиланням, а також всі фото в альбомі Т.Орлової.


  Поділитися: