Новини програми

V Міжнародна конференція Intel "Чому і як вчитися та навчати в XXI столітті"

 • 03.12.2012
  Під час роботи конференції розглядалися проблеми сучасної освіти в Росії і країнах СНД та пропозиції компанії Intel щодо сприяння у вирішенні цих проблем спільно з партнерами.
   
  На дискусійному блоці конференції, зокрема на панельних дискусіях виступили провідні фахівці в області освіти і IT-індустрії, автори інноваційних проектів, обговорювалися важливі питання сучасної освіти: інновації сучасної освіти в Росії і СНД; новий Закон про освіту в Росії; Державна програма розвитку освіти; трансформація школи і нова роль учителя; електронний контент; тенденції, що міняють простір освітніх технологій; мобільне навчання і соціальні медіа; управління знаннями; розвиток професіоналізму тренерів, учителів і тьюторів освітніх програм Intel.

  Навчальний блок, що складався з майстерень, тренінгів, презентацій інноваційних освітніх проектів у сфері IT, дав змогу учасникам освоїти нові підходи та інструменти для своєї професійної діяльності, навчитися новим формам роботи.

  На конференції з доповідями виступили й представники України:
  • Ніна Дементієвська " Інструменти формування й оцінювання навичків XXI-го століття",
  • Людмила Чернікова "Науково-методичний супровід розвитку ІКТ-компетентності вчителів. Оцінювання рівня ІКТ-компетентності",
  • Олена Кузмінська з презентацією "Історії успіху. Ініціатива Intel в формуванні дослідницьких компетентностей педагогів".

  Окремим приємним пунктом програми конференції стало нагородження переможців конкурсів освітніх програм Intel. До числа переможців ввійшли Олена Кузьмінська (Київ), Ольга Барна (Чортків, Тернопільська обл.), Маргарита Калюжна (Кіровоградська обл.). 
   
  Регіональні координатори програми
  Марина Чала та Дмитро Десятов на фоні
  Ізмайловського Кремля (м. Москва)
   
  Українська делегація

  Виступ координатора програми Ніни Дементієвської

  Виступ Олени Кузьмінської

  Більше фотографій можна побачити тут (автор - Дмитро Десятов)
  Поділитися: