Новини програми

Результати моніторингу програми за 2011-2012 н.р.

 • 18.10.2012

  Протягом 2011/2012 навчального року моніторинг програми здійснювався координатором спеціалістів з моніторингу Аллою Забарною та групою з 11 спеціалістів. У цей період працювало 379 навчальних груп, а кількість учнів, що відвідували заняття склала 5334 осіб.

  Цікаво, що за результатами відвідувань занять курсу "КТ для місцевої спільноти" найкраще впродовж заняття прослідковувалась діяльність фасилітатора, спрямована на вироблення в учнів вмінь та навичок з комп’ютерних технологій (на 72 % відвіданих занять); більш, ніж у половини відвіданих занять (58 %), відбувалось формування в учнів навичок співпраці; менш, як в третині відвіданих занять (30 %), зрозуміло і чітко прослідковувалось навчання учнів критичному мисленню. Ці три компоненти складають основні напрямки, за якими йде робота програми з учнями.

  Також було проведене телефонне інтерв’ювання адміністрації шкіл, де програма працює не менше 2 років. Воно показало, що впровадження програми в школи України позитивно впливає на учасників навчально-виховного процесу: підвищується професійний рівень педагогів, участь у програмі стає для вчителів ще одним сучасним, прогресивним досягненням (надбанням), яке суттєво впливає на процес атестації, батьки відмічають збільшення самостійності та ініціативності дітей, класні керівники спостерігають покращення стосунків в класних колективах, учні вчаться не для батьків, не для вчителів, не для оцінок, а для власного самоствердження. Загалом, навчальні курси програми та педагогічна технологія, за якими вони проводяться, є дуже цінним ресурсом для української освіти.

  Перегляньте детальніший витяг за цим посиланням

  Поділитися: