Новини програми

З 2 квітня розпочинається дистанційний курс "Підприємництво 2.0"

 • 02.03.2012
  Для кого цей курс?
  Дистанційний курс «Вивчаємо Підприємництво 2.0» - безкоштовний і призначений для фасилітаторів, що пройшли тренінг за програмою Intel "Шлях до успіху", вже проводили з учнями курси “Комп'ютерні технології для спільноти” та/або "Комп'ютерні технології та майбутня професія", та планують розпочинати заняття за курсом "Комп'ютерні технології та підприємництво". Тож після завершення дистанційного навчання фасилітатор отримає всі необхідні матеріали, сертифікат та право на проведення з учнями курсу «Комп’ютерні технології та підприємництво».

  Що дає курс?

  Учасники курсу ознайомлюються з основними теоретичними моментами змістової частини курсу «Комп’ютерні технології та підприємництво», проробляють основні методичні прийоми, виконують самостійно типові завдання для учнів. Наприкінці кожного з восьми модулів учасники
  он-лайн виконують тестову роботу. Фасилітатори отримають необхідні знання з теорії підприємницької діяльності та потрібні комп'ютерні навички.

  Скільки потрібно часу?
  Щодня курс займатиме близько 2 годин у зручний для Вас час доби. Ви отримуєте завдання, а на його виконання відводиться 3 дні. Крім того, програмою курсу передбачені вебінари та за потреби - щоденне онлайнове консультування з тьютором (викладачем) впродовж певної години. Навчання триває з 2 по 30 квітня і завершується отриманням сертифікатів. 

  Детальну програму курсу Ви можете подивитися тут

  Як зареєструватися?
  Для цього Вам потрібно заповнити невеличку анкету

  Ще є питання?
  Запитуйте!
  Поділитися: