ЗМІ про програму

Програма Intel® «Шлях до успіху» (третя зміна)

 • 17.07.2009

  Програма Intel® «Шлях до успіху» створена Корпорацією Intel у співробітництві з національними освітніми урядовими організаціями різних країн. Ця програма призначена розвивати та стимулювати розвиток навичок мислення, які знадобляться молоді в 21 сторіччі, та впроваджувати новітні інформаційні технології шляхом навчання в освітніх громадах. На сьогодні ця програма впроваджується і розвивається в таких країнах як Бразилія, Чилі, Китай, Єгипет, Індія, Ізраїль, Мексика, Туреччина, Росія та Україна.

  Програма Intel® «Шлях до успіху» є частиною просвітницької ініціативи Intel «Інновації в освіті», яка спрямована на те, щоби спільно з відповідальними діячами освіти та світовими державними лідерами, нести дух інновацій в процес навчання та допомагати сьогоднішнім учням стати успішними в сучасній економіці, яку ще називають «економікою знань». Більш детальні відомості про цю ініціативу наведені за посиланням www.intel.com/education.

  Програма Intel® «Шлях до успіху» (стара назва "Навчаємось з Intel") працює в Україні третій рік. В цьому році в таборі "Юннат" під керівництвом тренерів Олега Волжева та Миколи Фесіча (у 2007-2008 рр.) програму пройшла вже десята група учнів. Вітаємо!

  За інформацією сайту Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді - nenc.gov.ua

  Поділитися: