ЗМІ про програму

Позашкільники Дніпропетровська на форумі Інтел

 • 29.12.2013

  В Індустріальному районі міста, в будинку дитячої творчості працює Розгон Світлана Миколаївна – керівник гуртка бісероплитіння. З 2010 року Світлана Миколаївна веде заняття за програмою «Шлях до успіху» незважаючи на відсутність в закладі класа комп’ютерної техніки. Адміністрація Будинку дитячої творчості найшла спільну мову з керівництвом шкіл, розташованих на лівому березі, і заняття груп за програмою проходять в комп’ютерних класах шкіл в позаурочний час. Директор Будинку творчості Панченко Володимир Степанович, доречі, також має сертифікат фпсилітатора програми.

  За такою ж схемою  з 2010 року працює й методист Станції юних техніків Ленінського району Мізіченко Тетяна Михайлівна – керівник астрономічного гуртка. ЇЇ заняття також проходять в школах, розташованих поруч із позашкільним закладом.

  Міська станція юних техніків Дніпропетровської міської ради має власні комп’ютерні класи. В них заняття за програмою «Шлях до успіху» проводять досвідчені викладачі, керівники гуртків-методисти Шибка Ольга Сергіївна керівник астрономічного гуртка  та Шибка Григорій Іванович керівник гуртка радіоелектроніки.

  Слід зауважити, що така кількість фасілітаторів-позашкільників є тільки в нашому місті. Тому не дивно, що на форум були запрошені й дніпропетровські викладачі. Вони взяли участь в пленарному засіданні та в засіданні секції «Шлях до успіху».

  Поділитися:

http://uon.dnepredu.com/uk/site/news/view/id/253