ЗМІ про програму

Тези доповіді М.С.Чалої у матеріалах Всеукраїнської науково-практичної та Обласної інтернет-конференцій у м. Кіровограді

  • 27.08.2012


    До матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції "Психолого-дидактичні засади формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності дітей", що пройшла 24-25 квітня 2012 року у м. Кіровограді, увійшли тези доповіді М.С.Чалої  "Особливості викладання в середовищі незалежного навчання за програмою Іntel® «Шлях до успіху». У тезах коротко окреслені особливості незалежного навчання, що здійснюється завдяки фасилітації в рамках нашої програми.

    Крім того, тези Марини Станіславівни увійшли до матеріалів Інтернет - конференції «Методологічні аспекти використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі за програмою «Intel ® Навчання для майбутнього» - "Роль програми Intel® «Шлях до успіху» у формуванні особистості успішної в суспільстві знань". Тут розглядається, як різні педагогічні методи програми Іntel® «Шлях до успіху» сприяють формуванню успішної у новому суспільстві особистості учня.

    Поділитися: