Новини та події
Новини програми
 • 28.04.2016

  До уваги фасилітаторів програми: про сертифікати

  Завершується навчальний рік, а з ним - і заняття за програмою "Шлях до успіху". Хоча програма "Шлях до успіху" більше не підтримується Корпорацією Intel, наша робота продовжується. В цьому навчальному році РМЦ "АЙОРН", що координує програму, надсилає фасилітаторам сертифікати для учнів. Фасилітатори можуть замовити сертифікати у координатора програми. (див. Далі)
  Далі
 • 22.10.2015

  І ми зможемо бути благодійниками

  Стартує ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе». Фасилітатори, які обмірковують вже теми соціальних проектів як із СІЛЬНОТИ, так і з ПРОФЕСІЙ, і Підприємництва (можлива бізнес-ідея!), обміркуйте разом з учнями теми таких можливих проектів.
  Далі
 • 01.08.2015

  Програмі "Шлях до успіху" надано гриф МОН

  Програма "Шлях до успіху" має гриф МОН "Схвалено до використання у загальноосвітніх навчальних закладах". Копія листа від 25.06.15 за №141/12-Г-565 розміщена в розділі меню "Документи" нашого сайту
  Далі
ЗМІ про програму
 • 29.12.2013

  Позашкільники Дніпропетровська на форумі Інтел

  10 грудня в Києві в КПІ відбувся V Міжнародний форум Інтел «Нові горизонти ІКТ в освіті». Форум був присвячений 10-річчю освітніх ініціатив корпорації Інтел в Україні. Однією з програм, яка активно впроваджується Інтел, є програма «Шлях до успіху». В нашому місті працює декілька фасилітаторів програми – саме так називаються ті викладачі, які пройшли спеціальний тижневий тренінг та отримали відповідний сертифікат. Особливо цікавим є досвід впровадження програми в позашкільних закладах міста.
  Далі
 • 01.10.2013

  Програма "Шлях до успіху" від Intel в Україні

  П’ять причин того, чому програму Intel слід продовжувати впроваджувати у школах України назвала координатор спеціалістів з моніторингу програми Алла Забарна
  Далі
 • 29.05.2013

  Наші інакші діти - інтерв'ю з регіональним координатором в Кіровоградській області Мариною Чалою

  В електронному виданні «Украина-Центр» вийшло чудове інтерв’ю з регіональним координатором програми «Шлях до успіху» в Кіровоградській області – Мариною Чалою.
  Далі