Методична скарбничка
Матеріали, що можуть бути корисними під час проведення тренінгу для фасилітаторів:

Посилання
 Опис
 
Часто корисними бувають вислови відомих людей, які попередньо друкують та розміщують на стіні приміщення, де проходить тренінг
 Ігри Використання щоразу нових ігор, розминок та рухавок допоможе учасникам у майбутньому самим використовувати їх на заняттях з учнями.
Навички фасилітації Що таке фасилітація, для чого і я це робити.
Навчання співпраці
 Учасники тренінгу пробують на собі різні форми співпраці, щоб під час майбутніх занять ефективно розвивати у своїх учнів навички співпраці. Це дозволить учням стати справді успішними у дорослому житті!
Розвиток критичного мислення:

Що таке критичне мислення? Як його розвивати? Презентація спробує дати відповіді на ці питання.
Перегляньте відео лекції-презентації Олександра Митрофановича Банова (експерт програми Intel Learn в Росії). Ці відео-матеріали використовуються в дистанційному курсі для навчання майбутніх фасилітаторів, який впроваджується в Росії, триває майже годину і призначена для самостійного перегляду з метою самовдосконалення і розвитку.
Цей метод дозволяє структурувати і зробити набагато ефективнішою будь-яку розумову діяльність, як особисту, так і колективну, особливо для ситуацій розв'язання проблем та прийняття рішень.
  • презентація про сенкан
Сенкан (синквейнп'ятирядковий вірш, що будується за певними правилами. Його створення є одним з методів розвитку критичного мислення.
Навички 21 століття
То які саме навички будуть потрібні учням у їх дорослому житті?