Спеціалісти з моніторингу

Заповніть вхідну анкету

 


Вітання від координатора спеціалістів з моніторингу

Алла Забарна, Координатор спеціалістів з моніторингу
Робота спільна, як пісня весільна!


Новий навчальний рік вже порадував залученням великої кількості школярів України до нашої програми. Почали працювати фасилітатори і розпочали здійснювати свої візити спеціалісти з моніторингу.

У цьому повідомленні я хотіла б ще раз роз'яснити усім фасилітаторам, що робота спеціаліста з моніторингу - надзвичайно важливий компонент програми. Саме спеціаліст з моніторингу (попередня назва - "спостерігач") допомагає виправляти порушення у технології програми.  ПАМ'ЯТАЙТЕ, що спеціаліст з моніторингу здійснює свій візит саме  з метою НАДАННЯ КВАЛІФІКОВАНОЇ ДОПОМОГИ фасилітатору. Тепер спеціаліст з моніторингу не просто мовчки фіксує, що відбувається на занятті.

Сьогодні спеціаліст з моніторингу - це методист, який відвідує заняття фасилітаторів, дає їм корисні поради щодо технології роботи за програмою Intel "Шлях до успіху", з яким можна обговорити проблеми, які виникають під час занять. Адже, часто-густо у своєму навчальному закладі фасилітатор залишається сам на сам з питаннями по програмі Intel" Шлях до успіху". У своїй школі він -  єдиний сертифікований спеціаліст програми і йому немає з ким обговорити питання, які його турбують.

Якщо ви відчуваєте, що вам потрібні детальні консультації щодо проведення занять - ви можете запросити спеціаліста з моніторингу відвідати ваші заняття. Для цього зверніться до
координатора програми. Спеціаліст з моніторингу працює задля того, щоб фасилітатори максимально використовували можливості програми та давали українським учням найкраще, бо вони того варті! Прочитайте відгук одного фасилітатора про візит до нього спеціаліста з моніторингу. Також запрошуємо обговорити це на форумі.

Ми робимо спільну справу! Недаремно в народі кажуть: Робота спільна, як пісня весільна!
Бажаю всім нам плідної праці на шляху до успіху!

З повагою,
Алла Забарна,
Координатор спеціалістів з моніторингу програми Intel"Шлях до успіху".