Форми та анкети
Що потрібно знати фасилітатору про звітність в програмі:
 1. Коли Ви тільки починаєте заняття за програмою, не пізніше 3 днів після першого заняття ДЛЯ КОЖНОЇ ГРУПИ УЧНІВ Вам необхідно заповнити Форму 1 одним із зручних способів:
  - або Форму 1 он-лайн
  - або завантажити Форму 1 у форматі .doc та відправити
  електронною поштою на Evaluation.ukrS4S [на] gmail.com

 2. Після завершення занять ДЛЯ КОЖНОЇ ГРУПИ УЧНІВ Вам необхідно заповнити Форму 2 одним із зручних способів:
  - або Форму 2 он-лайн
  - або завантажити Форму 2 у форматі .doc та відправити
  електронною поштою на Evaluation.ukrS4S [на] gmail.com

  Інформація: У Формах 1 і 2 зазначається кількість, стать та вік дітей, що розпочинають, або завершили заняття за програмою. А також додаткові питання, що допоможуть нам надати Вам допомогу та вдосконалювати програму.

 3. Після завершення занять Вам також необхідно заповнити Анкету фасилітатора одним із зручних способів:
  - або
  Анкету фасилітатора он-лайн

  - або завантажити Анкету фасилітатора у форматі .doc та відправити
  електронною поштою на Evaluation.ukrS4S [на] gmail.com

  Інформація: Анкета
  є анонімною і призначена для аналізу ефективності програми на основі досвіду і спостережень фасилітаторів.


 4. Після завершення занять фасилітаторам всіх курсів необхідно передати ВСІ роботи 2-3 пар учнів (середнього рівня успішності), а також презентації проектів ВСІХ груп своєму регіональному координатора на CD-диску або надіслати електронною поштою  а Evaluation.ukrS4S [на] gmail.com. УВАГА! Щоб надіслати роботи, спочатку заархівуйте потрібні папки, а в назві архіва зазначте своє прізвище*.

* Щоб заархівувати, клацніть на потрібній папці правою кнопкою миші, оберіть опцію "Додати в архів...", та оберіть потрібні опції. Повторіть для робочої папки другої/третьої пари учнів, потім змініть назву архівів на Ivanova_01, Ivanova_02... і відправте як вкладення електронною поштою.

Корисні офіційні документи (такі як Лист МОН про підтримку програми, Гриф МОН, вимоги до комп'ютерного класу і т.п.) ви можете знайти у розділі Документи.


До уваги тих, хто завершує заняття за курсом "Комп'ютерні технології та майбутня професія"!

Якщо Ви та Ваші учні хочете допомогти розвивати та вдосконалювати нашу програму, запрошуємо Вас взяти участь в оцінюванні учнями курсу «КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ». Для цього запропонуйте своїм учням заповнити додаткову УЧНІВСЬКУ АНКЕТУ.

Інструкція фасилітатору: Анкета анонімна, результати відображаються в узагальненому вигляді. Будь-ласка, попросіть своїх учнів заповнити її після захисту проектів, щиро відповідаючи на питання анкети. Анкету кожен учень заповнює особисто. Варто попередньо відкрити анкету на всіх робочих комп'ютерах, щоб учні відразу після захисту могли її заповнити. Це займе 10-15 хвилин.

Інструкція для учнів: Ви успішно завершили навчання за курсом «КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ» міжнародної програми Intel «Шлях до успіху». Щиро вітаємо вас! Ми пропонуємо вам відповісти на декілька запитань з метою виявлення узагальнених даних щодо впровадження курсу в Україні. Не існує «вірних» і «невірних» відповідей на ці запитання, нас цікавить лише ваша думка.
Дякуємо всім, хто заповнив моніторингову анкету у грудні 2009 р.!
Витративши свій час, ви допомогли зробити нашу програму краще. Результати анкетування можна подивитись тут.