Корисні поради з дистанційних курсів

УВАГА! Поки що ви можете заходити тільки як Гість. Доступ за повним обліковим записом, а отже - і можливість виконувати тестові завдання, буде доступним пізніше. Вибачте за незручності.

  1. Курс Вивчаємо Веб 2.0 на відміну від інших курсів створно на базі Вікі-технології. Курс складається з 2 частин - обовязкової та варіативної. Спочатку у правому нижньому куточку знайдіть блок Реєстрація і міні-курсах та зареєструтесь на базовой курс. Потім поверніться, перейдіть за посиланням Базовий міні-курс Веб 2.0 та Вікі, а потім оберіть Модуль 1 та уважно ознайомтесь з блоком Правила роботи.

  2. Курси соціальних навичок (Вирішення конфліктів, Управління проектами, Творче вирішення проблем, Управління часом та Мистецтво  інтерактивної презентації) створені за одним зразком. Перейшовши на сторінку із заголовками тем, перейдіть до першого після Новин розділу - Про цей курс та визначте, чи підходить він Вам.

  3. Якщо Ви переконалися, що курс відповідає Вашим очікуванням - переходьте до першого модуля, а потім за можливості - до тестових завдать.
    УВАГА! Поки що ви можете заходити тільки як Гість. Доступ за повним обліковим записом буде доступний пізніше.