Дистанційні курси

Пропонуємо учасникам програми навчання в режимі он-лайн, яке не ставить стислі часові рамки, а дає змогу навчатись самостійно за індивідуальним графіком. Наші навчальні курси не передбачають оцінювання та цілком адаптовані, щоб легко працювати з ними.

Назва курсу

Курс підходить, якщо Ви:

Курс буде корисним:

Вивчаємо Підприємництво 2.0Фасилітатор, що планує працювати за курсом "Підприємництво"
Учасники курсу ознайомлюються з основними теоретичними моментами змістової частини курсу «Комп’ютерні технології та підприємництво», проробляють основні методичні прийоми, виконують самостійно типові завдання для учнів. Курс тьюторний і проводиться двічі на рік, учасники отримують сертифікат та право викладати курс "Підприємництво" учням.
Вивчаємо Веб 2.0

14 років і старші

Блоги, Youtube, Picasa, Googledocs – частовживані терміни серед сучасної молоді. Чи бажаєте скористатись  найновішими можливостями інтернету? Курс «Вивчаємо Веб 2.0» покликаний навчити основам Веб 2.0 для подальшого застосування в організації мереж молодіжних громад. Навчання доступне в індивідуальній та груповій формах.

Вирішення конфліктів

 або тут

16 років і старші

Курс допомагає виявити причини та природу конфліктів та застосувати один з п’яти способів для їх ефективного вирішення.  Представлені базові методи управління гнівом та стресовими ситуаціями навчать управляти собою і конфліктами на користь вирішення проблем. Базові комунікаційні засоби – принципи взаємної згоди та відкриті запитання навчать досягати взаєморозуміння та взаємної вигоди.

Управління проектами

або тут

18 років і старші

Курс навчає поетапному плануванню та впровадженню проекту, починаючи з формулювання цілей, створення робочих документів, графіку і аж до впровадження та контролю впровадження проекту. Майбутні молоді підприємці матимуть нагоду навчитись оцінювати ризики, планувати комунікаційні заходи, використовувати в плануванні діаграму Ганта, мережеву діаграму, а також опанувати управлінські навички, зокрема головування на засіданнях.

Творче вирішення проблем

або тут

16 років і старші

Проблема враз перестає бути проблемою, як тільки для неї знаходиться рішення. Курс навчить визначати суть проблеми, шукати рішення за допомогою методів мозкової атаки, вільних асоціацій, побудови карт розуму та діаграми Дункера, а також оцінювати ефективність даних рішень.  Курс розкаже про роль інтуїції і фактів у пошуку рішень, та про адаптацію рішень до реальної ситуації.

Управління часом

 або тут

Молодь, що працює

Для тих, хто має власні цілі,  і бажає раціонально використовувати час для їх досягнення 

Мистецтво  інтерактивної презентації

 або тут

15 років і старші, тренери, викладачі

Для тих, хто часто проводить тренінги, семінари, виступає публічно.

Зверніть увагу: заходьте як Гість, а тестові завдання виконуйте у закладці Попередній перегляд

Кар'єрне консультування

або тут

 

16 років і старші, школярі, студенти

Курс допомагає більш свідомо підходити до проблеми вибору професії, навчитись будувати ієрархію життєвих цілей та власноручно ініціювати цікаві життєві перспективи. По завершенню курсу ви отримаєте необхідні навики для реалізації власних кар’єрних амбіцій, опануєте мистецтво бізнес-комунікацій та навчитесь ефективно вирішувати проблеми.

 

Ще вагаєтесь? Продивіться презентацію, яка допоможе зробити вибір!


Технічні проблеми? Вам сюди!