Електронний посібник

Що таке Електронний посібник?

Електронний посібник Intel® (далі - Е-Посібник) – це програмне забезпечення
розроблене компанією Intel у 2010 р., що дозволяє користуватися навчальними матеріалами освітніх програм Intel® на вашому комп’ютері. Навчальні матеріали адаптовано для використання через інтерфейс Е-посібника та для доступу через інтернет. Використовуючи Е-посібник ви зможете легко прокручувати зміст, робити пошук за ключовими словами та термінами, використовувати додаткові матеріали курсу, відкривати інструкції Електронного довідника, передивлятися статті тлумачного словника, робити нотатки і не тільки це.

Подивіться презентацію про Е-посібникДе взяти Е-посібник?

Зверніть увагу: з'явилася остання версія Е-посібника 2.2.3

Наш електронний посібник розроблений саме для курсу «Комп’ютерні технології та підприємництво» та безкоштовно надається фасилітатору під час відповідного майстер-класу або дистанційного курсу разом з методичними матеріалами, необхідними для викладання курсу «Комп’ютерні технології та підприємництво».


Які технічні вимоги для встановлення Е-посібника?
  • 550 Мб вільного місця на жорсткому диску
  • Наявність встановленої програми Adobe Flash Рlayer, версія 10.1 або вище (завантажити). Це ліцензійна програма і розповсюджується безкоштовно.
  • Наявність встановленої програми Adobe Reader для перегляду та другу PDF-файлів (завантажити). Це ліцензійна програма і розповсюджується безкоштовно.  


Як встановити
Е-посібник на комп’ютерах учнів?
  1. Скопіюйте архів TEN_viewer.rar на жорсткий диск комп’ютера.
  2. Розпакуйте архів. Для цього двічі клацніть на файлі, оберіть підпапку TEN_viewer.rar, натисніть Извлечь та оберіть цільову папку.
  3. Щоб відкрити E-посібник, в розпакованій папці двічі клацніть на файл TEN.exe, значок якого виглядає як відкрита книга.
  4. Створіть ярлик для E-посібника на робочому столі. Для цього:
  • відкрийте папку з посібником
  • клацніть правою кнопкою мишки на TEN.exe
  • з контекстного меню оберіть Надіслати | Робочий стіл (створити ярлик)Потрібна допомога?
Читайте обговорення проблем на блозі курсу Комп'ютер і Підприємництво та лишайте свої коментарі, або звертайтесь до Наталії Гозак - ми завжди раді допомогти.