Конкурс фотографій про професії
Друзі, конкурс фотографій «Комп’ютер на роботі»-2014 завершився.

Переможцями в номінації "Комп’ютер, що допомагає у роботі" стали:
"Компьютер-помічник", автор - Ністратова Тетяна (Навчально-виховний комплекс № 16, Запорізька обл. м.Мелітополь), фасилітатор - Тарасенко Ольга Валеріївна
"Подорож до Інтернет-бібліотеки", автор - Дяченко Карина (Шахтарська багатопрофільна гімназія), фасилітатор - Белецька Ірина Вікторівна
"Розмаїття комп’ютерного середовища", автор - Михайлик Павло (Запорізький колегіум «Елінт»), фасилітатор - Рощупкіна Тетяна Миколаївна

Переможці в номінації "Посміхаємося з комп’ютеромі" - ці роботи набрали найбільшу кількість балів:    
"Діти вчать азбуку, а педагоги - клавіатуру", автор - Пархоменко Ганна (Шахтарська багатопрофільна гімназія), фасилітатор - Белецька Ірина Вікторівна
"Котоюзер фасилітатора", автор - Максименко Ганна, (Шахтарська багатопрофільна гімназія), фасилітатор - Белецька Ірина Вікторівна
"Комп’ютер для чайника", автор - Ревенко Ярослав, (Шахтарська багатопрофільна гімназія), фасилітатор - Белецька Ірина Вікторівна

Детальніше з роботами-переможцями ви можете ознайомитися на сторінці Роботи переможців 2014 або на відповідній сторінці блогу Наші історії успіхуДо визначення переможців у двох номінаціях конкурсу запрошуються УСІ ШКОЛИ, в яких учнів працюють/працювали за будь-яким курсом Програми "Шлях до успіху".

Шановне онлайнове журі, зберіться всі командою, хто буде визначати переможців від вашої школи.
Перегляньте, будь ласка, уважно всі роботи.
Разом з вашою командою визначте, які 3 (три) з них в кожній номінації вам усім сподобалися найбільше.
Треба вислухати аргументи всіх і спільно прийняти рішення!
Ви ж команда і знаєте, що таке співпраця!

Нагадуємо, що КОЖЕН НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД має право ГОЛОСУВАТИ ОДИН РАЗ в кожній номінації.
Навчальний заклад НЕ може голосувати за роботи з свого навчального закладу.


Щоб перейти до форми голосування - натискайте ТУТ.


Запрошуємо учнів, що пройшли чи проходять курс «Комп’ютерні технології і майбутня професія» програми Intel «Шлях до успіху» до участі у Всеукраїнському конкурсі фотографій «Комп’ютер на роботі»

До уваги фасилітаторів, що проводять або проводили курс «Комп’ютерні технології і майбутня професія»:
Прийом і реєстрація конкурсних заявок та робіт ПРОДОВЖЕНО до 10 червня 2014 року.Хто може взяти участь?


Участь у Конкурсі можуть брати учні, що навчаються або навчалися за курсом «Комп’ютерні технології і майбутня професія» Програми «Шлях до успіху».

Конкурс проводиться в двох номінаціях:
  • «Комп’ютер, що допомагає у роботі»: фоторобота, що ілюструє те, як навчання комп’ютерній грамотності сприяє у професійному житті – виборі майбутньої професії, під час роботи за тією чи іншою професійною спеціальністю (з перелічених в курсі «Комп’ютерні технології та майбутня професія» або будь-якій іншій професійній діяльності)
  • «Посміхаємося з комп’ютером»: фоторобота гумористичного характеру, що ілюструє незвичне або кумедне  використання комп’ютера під час роботи за тією чи іншою професійною спеціальністю (з перелічених в курсі «Комп’ютерні технології та майбутня професія» або будь-якій іншій професійній діяльності)

У Конкурсі беруть участь роботи тільки в електронному вигляді.

Від одного автора може прийматися не більше трьох робіт.

До участі у Конкурсі приймаються чорно-білі та кольорові фотографії без рамок в електронному вигляді у форматі JPG або JPEG.

Фото може бути зроблене як плівочним фотоапаратом (з подальшим скануванням), та і цифровою фотокаметою, в т.ч. за допомогою мобільного телефону. Знімок може бути оброблений у будь-якій програмі.

Фотографії скопійовані з мережі Інтернет НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!Як надістали заявку?


До 10 червня 2014 р. надішліть на електронну адресу rmc.ukraine@gmail.com або на CD-диску звичайною поштою на адресу програми такі документи:
  • Заявка на участь у конкурсі, що включає опис коли, де і за яких обставин зроблене фото. Що надихнуло авторів на ідею саме такого знімку (3-5 речень)
  • Фоторобота


Як визначається переможець?


Оцінювання робіт буде здійснюватися учасниками Програми шляхом відкритого голосування у розрахунку - 1 голос від кожної групи, що працює/працювала за програмою.

Попередню оцінку конкурсних робіт на відповідність формальним вимогам Конкурсу здійснює Оргкомітет. За результатами розгляду приймається рішення про допуск роботи до участі в Конкурсі.

До голосування запрошуються всі групи учнів разом з фасилітатором, які працюють за Програмою.
Група має колективно обрати одну-три кращі на їх думку фотографії серед робіт, розміщених на сторінці Конкурсу

Форма для голосування буде опублікована на сайті програми з 1 вересня 2014 року.

Переможець Конкурсу нагороджується дипломом переможця, а учасники, чиї роботи відповідають умовам даного Положення про Конкурс відзначаються – дипломами лауреатів Конкурсу.  

П’ять фоторобіт, що наберуть найбільшу кількість балів, будуть використані в  якості ілюстрацій при виданні інформаційної продукції Програми.

Детальна інформація та вимоги конкурсу у Положенні про конкурс.