Конкурси

Конкурс регіональних координаторів

 • Запрошуємо регіональних координаторів взяти участь у конкурсі координаторів програми Intel «Шлях до успіху», що буде проводитися з 1 вересня 2012 до 20 червня 2013 року.

  Конкурс двугий рік поспіль є ініціативою навчальної програми Intel «Шлях до успіху» в Україні та проводиться з метою сприяння ефективній організації впровадження Програми в регіонах України. 

  Як взяти участь?
  Участь у Конкурсі можуть брати всі обласні регіональні координатори Програми.

  Для участі в Конкурсі регіональний координатор має:

  1. підтвердити своє бажання взяти участь у Конкурсі (у довільній формі), та
  2. вчасно заповнити всі поля форми звітності регіонального координатора.

  Як проходить Конкурс?

  Не пізніше ніж за тиждень до завершення Конкурсу (до 13 червня 2013 р.) учасники заповнюють всі поля внутрішньої форми звітності регіонального координатора, і на її основі формується Рейтинг регіональних координаторів
  Для складання Рейтингу конкурсу Оргкомітет збирає інформацію про досягнення учасників згідно з критеріями. Необхідна інформація збирається з власних джерел Програми, від регіональних координаторів, з офіційних та інших відкритих джерел.
  Рейтинг формується з 20 по 30 червня 2013 р., коли регіональні координатори та керівництво Програми оцінюють результати згідно з критеріями, де кожному з критеріїв надається певна максимальна кількість балів. 

  Оголошення підсумків конкурсу відбудеться після 30 червня 2013 р. 

  Критерії оцінювання:

  • Кількість опублікованих у ЗМІ (включаючи інтернет) статей, повідомлень, згадувань про програму  “Шлях до успіху” в регіоні (як власні, так і інших учасників програми з області)
  • Кількість проведених презентацій програми з метою інформування  цільової аудиторії
  • Частка фасилітаторів, що проводять заняття з учнями, які надали всю необхідну звітність
  • Заходи за Програмою, проведені в регіоні
  • Кількість фасилітаторів з регіону, що взяли участь  у всеукраїнських заходах програми (конкурси, дистанційні курси, вебінари, опитування тощо)
  • Активність мережевих спільнот учасників програми, що відображається у регулярності дописів, коментарів та обговорень різними учасниками
  Поділитися: