Як стати учасником

Для кого ця програма?

Долучитися до програми Intel® «Шлях до успіху» можуть організації, що працюють з дітьми середнього та старшого шкільного віку: школи, позашкільні навчальні заклади, молодіжні центри і т.п., які можуть забезпечити:

  • комп'ютери для навчання постійної групи дітей (технологія передбачає навчання 2 учнів за одним комп'ютером), бажано з доступом до мережі Інтернет
  • оплату роботи викладача. Зверніть увагу: два курси розраховані на 17 2-годинних занять (загалом 34 години один курс), третій курс розрахований на 51 годину, що складає 16 Тем.

Що надає програма?

Програма забезпечує навчання викладачів на 5-денному тренінгу та  наступних майстер-класах, надає методичні посібники для вчителів, друковані та електронні довідники, навчальними посібниками та сертифікатами для учнів. Підтримка та консультації викладачів постійно здійснюються тренерами, спостерігачами та регіональними координаторами програми.


Як долучитися?
Якщо навчальний заклад/організація відповідає вищезазначеним умовам, необхідно подати заявку на участь у програмі, у якій зазначається можливості організації до забезпечення навчання учнів та інформація про викладача, що візьме участь у тренінгу та вестиме надалі заняття з учнями за програмою Intel® «Шлях до успіху». Заявка надходить у базу даних координаційної ради програми, і якщо вона відповідає вимогам та пріоритетам, заклад буде запрошено на найближчий тренінг.
 

 


Завантажити заявку у форматі .doc можна тут.

 

Як організувати навчання для фасилітаторів програми?

Щоб вдало організувати навчання для фасилітаторів програми Intel® «Шлях до успіху» необхідні дві складові:

  • активні учасники з належним рівнем підготовки, що прагнуть нових знань; 
  • зручне місце проведення, що відповідає вимоги.

З критерієм відбору учасників навчання для фасилітаторів ви можете ознайомитися тут.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора програми.