Про програму
Подивіться презентацію програми

Навчальна програма Intel® “Шлях до успіху» призначена для школярів середньої, старшої школи і молоді до 25 років та дозволяє опанувати комп’ютерну грамотність, навчитися критичному мисленню та співпраці.

Програма створена компанією Intel у співробітництві з освітніми урядовими організаціями різних країн та почала широко впроваджуватися в Україні у січні 2009 р. в рамках проекту Програми Розвитку ООН “Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні”. Зараз програма впроваджується РМЦ "АЙОРН".

Протягом навчання за програмою Intel® «Шлях до успіху» в учнів:

  • формуються комп’ютерні навички
  • відбувається цілеспрямований розвиток умінь, пов’язаних з успішною адаптацією в суспільстві
  • розвиваються навички роботи з проектами, 
  • учні дізнаються про світ професій, визначають власні схильності та інтереси. Програма сприяє самовизначенню учнів при виборі профілю навчання та майбутньої професії.

Програму Intel® “Шлях до успіху»  схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист щодо присвоєння Грифу Міністерством освіти і науки України від 15.07.09 р. №1.4/18-2821). Програму адаптовано до Державних освітніх стандартів України і навчальних програм, а також до вимог та основних положень «Концепції профільного навчання» та «Галузевої програми впровадження профільного навчання на 2008-2010 роки».

Впровадження    програми    передбачене за рахунок варіативної частини навчальних планів, годин гурткової роботи, під час навчальної практики у загальноосвітніх навчальних закладах та закладах позашкільної освіти.

Програма Intel® «Шлях до успіху» складається з трьох курсів, перші два з яких розраховані на 34 години, а останній  - на 51 годину занять:

Щоб взяти участь у програмі навчальний заклад має подати заявку, після чого вчитель з цього закладу запрошується на тренінг за програмою, і після отримання сертифікату вчитель може розпочинати заняття з учнями за одним з курсів програми. Підручники та необхідні матеріали безкоштовно надаються учасникам програми.